Menu główne

link do Biuletynu Informacji Publicznej

Aktualności


wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności")

Kolonie z Zbąszyniu

2019-08-06

Lato to czas, w którym wszyscy, bez względu na wiek, płeć, zajęcie czy zawód- myślą o relaksie. Wakacyjna aura sprzyja kąpielom wodnym i słonecznym, spacerom, podróżom, a jeżeli jeszcze te wszystkie atuty lata skupimy w jednym miejscu to dobra zabawa gwarantowana.

Wspaniałej zabawy nie brakowało podczas pobytu grupy 25 dzieci ze świetlic środowiskowych z Rudnik, Wojnowic, Opalenicy, Daków Mokrych i Jastrzębnik na kolonii w Zbąszyniu. Koloniści w pełni wykorzystali czas na zbąszyńskim łonie natury. Mogli do woli korzystać z bogato wyposażonego kompleksu rekreacyjno - wypoczynkowego na plaży, brać udział w zabawach sportowych, integracyjnych, uczestniczyć w warsztatach z modelarstwa, kąpać się w jeziorze, pływać łodzią po jeziorze Błędno. Bazą noclegową dla dzieci była Szkoła Podstawowa w Zbąszyniu, a dla każdego z nich zapewniony był całodzienny posiłek oraz słodycze i napoje.
Podczas kolonii prowadzone były zajęcia edukacyjne z zakresu profilaktyki uzależnień. Organizatorem wypoczynku, który odbył się dniach od 31 lipca do 2 sierpnia 2019r. był Ośrodek Pomocy Społecznej w Opalenicy.


Iwona Tadyszak

Dołączona galeria:

Kolonie z Zbąszyniu (1)Kolonie z Zbąszyniu (2)Kolonie z Zbąszyniu (3)Kolonie z Zbąszyniu (4)Kolonie z Zbąszyniu (5)Kolonie z Zbąszyniu (6)Kolonie z Zbąszyniu (7)Kolonie z Zbąszyniu (8)Kolonie z Zbąszyniu (9)


    wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności")

    przejdź do góry...

    Ośrodek Pomocy Społecznej w Opalenicy. ul. Wyzwolenia 27, 64-330 Opalenica, tel. (61)44-77-280

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji