Menu główne

link do Biuletynu Informacji Publicznej

Licznik odwiedzin

271971

(od grudnia 2013)

Aktualności


wsteczWstecz

Seniorzy w barwach jesieni

2019-10-02

Kto powiedział, że jesień to nie jest dobry czas na aktywność. Wręcz przeciwnie, kiedy dopada nas chandra, tak charakterystyczna dla tego okresu, ubierzmy się cieplej i wybierzmy się na spacer. Zapewne przechadzka wśród pięknych, kolorowych barw jesieni poprawi nam nastrój i samopoczucie.

Dnia 26 września 2019r.r. na terenie kompleksu parkowo-pałacowego w Porażynie odbyło się spotkanie integracyjne seniorów z Opalenicy, Zbąszynia oraz Grodziska Wielkopolskiego. W imprezie uczestniczyło około 90 osób. Motywem przewodnim spotkania była jesień, więc każdy uczestnik miał na sobie strój, czy jakiś jego element nawiązujący do niej. Spotkanie rozpoczęło się spacerem z przewodnikiem szlakiem generała Sosnkowskiego. Po dużej dozie świeżego powietrza i nieforsującego ruchu, uczestnicy wrócili na polanę, gdzie czekały na nich smaczne wypieki oraz ciepłe, pieczone kiełbaski. Wspaniałej zabawy nie brakowało. Podczas konkursów i tańców integracyjnych było mnóstwo radości i dobrej energii.
Piękna aura, cudowne walory przyrodnicze sprawiły, że ten dzień napełnił wszystkich uczestników pogodnym i radosnym nastrojem. Organizatorami przedsięwzięcia był Ośrodek Pomocy Społecznej w Opalenicy.


Iwona Tadyszak


wsteczWstecz

przejdź do góry...

Ośrodek Pomocy Społecznej w Opalenicy. ul. Wyzwolenia 27, 64-330 Opalenica, tel. (61)44-77-280

Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji