Menu główne

link do Biuletynu Informacji Publicznej

Licznik odwiedzin

271967

(od grudnia 2013)

Aktualności


wsteczWstecz

Świetlice środowiskowe na pikniku historycznym

2019-10-02

Dzieci ze świetlic środowiskowych z Daków Mokrych, Jastrzębnik i Opalenic,y ostatnią niedzielę września 2019r. spędziły wśród szumu drzew i śpiewu ptaków. Na polanie za Pałacem w Porażynie odbywał się „X Piknik historyczny” organizowany przez Nadleśnictwo Grodzisk Wlkp.

Opaleniccy traperzy imprezę rozpoczęli od spaceru śladami gen. Sosnkowskiego. Podczas wyprawy, przewodnik opowiadał im niezwykle ciekawe historie związane z miejscami, w których przebywał generał. Ruch i duża dawka tlenu sprawiły, że uaktywniły się wszystkie ludzkie zmysły, a co za tym idzie większy apetyt. Smakołyki, które serwowała pałacowa kuchnia szybko więc znikały z tacek spacerowiczów.
Nawet deszczowy kaprys aury nie przeszkodził naszym milusińskim w czynnym braniu udziału w bogatym programie przygotowanym przez organizatorów. Z mnóstwem pamiątek, ciekawej wiedzy oraz dobrym humorem, około godziny siedemnastej wrócili do domów.
Piknik odbył się 29.09.2019r., uczestniczyło w nim 21 dzieci ze świetlic z gminy Opalenica.


Iwona Tadyszak

Dołączona galeria:

nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana


    wsteczWstecz

    przejdź do góry...

    Ośrodek Pomocy Społecznej w Opalenicy. ul. Wyzwolenia 27, 64-330 Opalenica, tel. (61)44-77-280

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji