Menu główne

link do Biuletynu Informacji Publicznej

Aktualności


wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności")

Świetlice środowiskowe na pikniku historycznym

2019-10-02

Dzieci ze świetlic środowiskowych z Daków Mokrych, Jastrzębnik i Opalenic,y ostatnią niedzielę września 2019r. spędziły wśród szumu drzew i śpiewu ptaków. Na polanie za Pałacem w Porażynie odbywał się „X Piknik historyczny” organizowany przez Nadleśnictwo Grodzisk Wlkp.

Opaleniccy traperzy imprezę rozpoczęli od spaceru śladami gen. Sosnkowskiego. Podczas wyprawy, przewodnik opowiadał im niezwykle ciekawe historie związane z miejscami, w których przebywał generał. Ruch i duża dawka tlenu sprawiły, że uaktywniły się wszystkie ludzkie zmysły, a co za tym idzie większy apetyt. Smakołyki, które serwowała pałacowa kuchnia szybko więc znikały z tacek spacerowiczów.
Nawet deszczowy kaprys aury nie przeszkodził naszym milusińskim w czynnym braniu udziału w bogatym programie przygotowanym przez organizatorów. Z mnóstwem pamiątek, ciekawej wiedzy oraz dobrym humorem, około godziny siedemnastej wrócili do domów.
Piknik odbył się 29.09.2019r., uczestniczyło w nim 21 dzieci ze świetlic z gminy Opalenica.


Iwona Tadyszak

Dołączona galeria:

Świetlice środowiskowe na pikniku historycznym (1)Świetlice środowiskowe na pikniku historycznym (2)Świetlice środowiskowe na pikniku historycznym (3)Świetlice środowiskowe na pikniku historycznym (4)Świetlice środowiskowe na pikniku historycznym (5)Świetlice środowiskowe na pikniku historycznym (6)Świetlice środowiskowe na pikniku historycznym (7)Świetlice środowiskowe na pikniku historycznym (8)Świetlice środowiskowe na pikniku historycznym (9)Świetlice środowiskowe na pikniku historycznym (10)


    wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności")

    przejdź do góry...

    Ośrodek Pomocy Społecznej w Opalenicy. ul. Wyzwolenia 27, 64-330 Opalenica, tel. (61)44-77-280

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji